Pozvání na pouť křesťanských médií na Svatém Hostýně 27. 5. 2017

V sobotu 27. května 2017 se společně setkáme již na 22. Pouti křesťanských médií na Svatém Hostýně.  Farnost Vratimov zajišťuje autobusový zájezd, odjezd v 6:45 z autobusové zastávky BETA v O.- Hrabové, nebo v 7:00 od MÚ z Vratimova.  Cena zájezdu: 200,- Kč  o. Adrianovi
Stalo se již tradicí, že v sobotu před 7. nedělí velikonoční se spolu setkáváme na Svatém Hostýně. Po roční pauze, kdy jsme se přesunuli na Národní pouť do Krakova, se letos opět setkáme společně se zástupci dalších křesťanských médií (Tv Noe, Katolický týdeník, Signály, Immaculáta, Duha, Tarsicius, IN!, Světlo...)
PROGRAM
10.15 Mše svatá v bazilice Nanebevzetí Panny Marie -přímý přenos do vysílání Radia Proglas a Tv Noe, celebrant: pomocný biskup brněnský Mons. Pavel Konzbul

12.00 Vesel se, nebes Královno (u pódia) přímý přenos polední modlitby do vysílání Radia Proglas a TV Noe
13. 30 odpolední program na pódiu pozdravy hostů a zástupců médií proložené hudbou a zábavou + program pro děti

15.00 modlitba Cesty světla.

Po modlitbě a požehnání na cestu se všichni rozjedeme do svých domovů.

PDF dokument: