Poděkování za Noc kostelů 2015

Letošní Noc kostelů v našem kostelíčku navštívilo v průběhu večera 580 návštěvníků.
Chceme poděkovat všem, kdo se jakkoli podíleli na přípravě a průběhu letošní Noci kostelů: Všem pořadatelům, kteří trpělivě po 6 hodin odpovídali na zvídavé dotazy návštěvníků, a kteří dohlíželi ve všech prostorách kostela na bezpečnost. Děkujeme za úklid kostela.
Děkujeme Jirkovi Kročkovi za technickou přípravu prohlídky (nejen) půdních prostor kostela.
Za odbornou přípravu výstavy "Víra v umění" patří velký dík Martinu Slepičkovi.
Děkujeme o. Adrianu Wykrętovi za sponzorský dar do soutěže "O nejzajímavější pohlednici poutních míst"- lahev mešního vína. Děkujeme všem účastníkům soutěže  za zapůjčení jejich krásných pohlednic.
Děkujeme scholičce - pod vedením Miládky Baluškové a schole vedené Janou Slepičkovou za hudební pásma a zpěvy.
Díky za krásné perníčky Věry a Hanky Chlupatých, za ovesné placičky Marušce Sněhotové.
Program Noci velmi pěkně a profesionálně moderoval Jiří Slepička, a o technické zajištění promítání videoprezentací a tisk propagačních materiálů se nám již tradičně postaral Milan Slíva.

Všem děkujeme za nezištou obětavou pomoc a věnovaný čas, děkujeme Vašim rodinám za porozumění a podporu.
Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nám pomohli vytvořit krásné chvíle v našem kostele  během celého večera.
                                                                                     A. Šustrová